| esteraelena2001 a întrebat:

Bună. Văd aici mulți oameni și am zis să.mi încerc norocul. Tocmai am fost "testată" pentru a deveni operator de mesaje pe Operator Flexibil iar după 1000 de teste date și rescrise de 1000 de ori am primit răspuns ca nu sunt acceptată. A mai pățit careva? Cine mă poate ajuta cu un sfat? Sunt însărcinată iar în această perioadă trebuie sa stau acasă și aș dori sa fac ceva bani în plus din online, nu am experiență, dar sunt dispusă să învăț. Mulțumesc pentru eventualele răspunsuri.

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta pe Google:
"Munca la domiciliu" + (localitatea unde stai).

| esteraelena2001 explică (pentru Bula):

Mulțumesc mult. Tot caut dar fără nici un rezultat

| Bula a răspuns (pentru esteraelena2001):

In ce localitate /judet stai?

| esteraelena2001 explică (pentru esteraelena2001):

Pe lângă valcea

| esteraelena2001 explică (pentru Simpatic):

Da, ma bucur ca nu sunt singura. Se vede ca ceva nu e ok invocând niște motive de tot rahatul.

| sierra1 a răspuns:

" trebuie sa stau acasă și aș dori sa fac ceva bani în plus "

cum te-ar putea ajuta lumea, concret?

| esteraelena2001 explică (pentru sierra1):

Cu un sfat pentru un loc de muncă în online momentan neputând sa merg fizic la muncă. Depinde de fiecare ce înțelege sau ce vrea să înțeleagă.

| esteraelena2001 explică (pentru sierra1):

Sau în domeniul manual, asamblat, etichetat orice e binevenit în perioada asta