| TooCloseToTheEdge a întrebat:

Vreau sa dau la Facultatea de Nutritie si Dietetica. Aveti idee daca este si in Bucuresti? Pt ca am gasit in Iasi, Cluj si inca cateva orase din tara. Si daca este cineva la cea din Iasi, mai multe detalii mi-ar fi folositoare. happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nutritie si dietetica este si in Tg. Mures la Universitatea de Medicina si Farmacie.

Răspuns utilizator avertizat
| Sîrbu_Cristina_1993 a răspuns:

Buna..am si eu aceeasi intrebare.M-a incitat aceasta facultate. As vrea sa aflu si eu daca este si in Bucuresti si daca e promitatoare, din punct de vedere al job-ului