| lya18 a întrebat:

E careva la " Nutritie si Dietetica la Universitatea de Medicina si Farmacie din Cluj? Se merita, e greu acolo? Vreau niste detalii va rog.
Si daca ar fi sa alegeti intre nutritie si facultatea de relatii publice si comunica, ce aţi alege?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la medicina generala la Tg Mures, si cei care termina nutritie dietetica au viitorul asigurat dincolo cat si aici. cu relatii publice freci menta si aici si in strainatate.