| anonim_4396 a întrebat:

E cineva pe aici care cunoaste o firma serioasa cu plecari la munca in strainatate? personal calificat si necalificat!

12 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Aici gasesti o firma din Oradea care iti intocmeste dosarul de plecare la munca in Austria sau Germania totul legal cu acte in regula, clar daca te califici pentru un job. Vezi aici ce oferte au: http://www.mediator-jobs.com/

| AleX199506 a răspuns:

Atlasib!

| VadTot a răspuns (pentru AleX199506):

Si un link ceva.un site?
multumesc oricum!

| Okami23 a răspuns (pentru AleX199506):

Atlasib este o firma de autocare ce transporta lumea, el sau ea doreste o firma ce face angajari in strainatate

| VadTot a răspuns (pentru AleX199506):

Scuze mam grabit si nu am scris de fapt ce vroiam.o firma cu plecari la munca in strainatate mii de scuzee.

| AleX199506 a răspuns (pentru Okami23):

"serioasa cu plecari in strainatate" Ce angajari visezi?laughing

| VadTot a răspuns (pentru AleX199506):

De ce nu exista asa ceva sau ce?

| InF3CT a răspuns:

Sunt multe firme care te poate aduce in strainatate insa putine care te si angajeaza. Daca ar fi asa.....nu ar mai fi roman in tara la ce criza este happy. Daca vrei sa pleci in strainatate mai intai trebuie sa ai pe cineva acolo care sa-ti dea o casa.o masa...Dar daca vrei sa te duci bou si sa intorci vaca nu iti trebuie decat 100£ si te astept in ItaliawinkingScz limbajul poate asa intelegi.

| VadTot a răspuns (pentru InF3CT):

Mda ma ai dreptate asa ma gandeam si eu ..ca trebuie sa cunosti pe cineva acolo bine stabilit care sa ti acorde un minim de sprijin. ok multumesc.

| AlexUnderADS a răspuns:

Te referi doar la firma de transport sau firma de recrutari pentru munca in strainatate?