| louis3 a întrebat:

Am terminat clasa a 12-a cu medie destul de mare(9.45) iar media generala a celor patru ani de liceu este de 9.14.Vreau sa optez pentru Facultatea de Geografie din Bucuresti. Ce parere aveti de aceasta Facultate? Daca ati putea alege dintre Planificare Teritoriala si Mediului, ce ati alege? Ambele imi plac foarte mult, insa ma gandesc si la viitor.In ce domeniu dintre cele doua se gasesc mai usor locuri de munca?
Multumesc!

1 răspuns:
| anutza a răspuns:

Nu stiu daca ai sanse mari cu geografia dupa ce termini, locurile de munca sunt limitate