| alx15 a întrebat:

As dori sa stiu cand Ajofm organizeaza bursa locurilor de munca trebuie neaparat sa suni pentru a te inscrie sau poti sa te duci cu un cv la tine si sa aplici pentru postul dorit? Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu suni ca sa te inscrii. Se organizeaza anual, in orasele resedinta de judet. Te duci si vezi ce posturi au si aplici pentru ce te intereseaza.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si vrei sa te prezinti la bursele de munca din toate judetele si crezi ca vreun utilizator le stie?
Uita-te pe site-urile oficiale ale tuturor AJOFM sau pe cel din judetul care te intereseaza si o sa afli.