| Ghostdra a întrebat:

Buna ziua as vrea sa aflu si eu lectiile care trebuie sa le invat pentru admiterea la academia de politie la istorie. Multumesc

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Le poti vedea aici www.academiadepolitie.ro/root/studii/admitere/subiecte/subiecte.html, in stanga ecranului ai un meniu unde scrie si "Manuale si tematici 2012", sunt manualele scrise pe facultati, iar pe pagina care se deschide ai chiar subiectele si rezolvarile date la examene in perioada 2004-2012. succes!