| BiraSorina a întrebat:

Bună ziua! Cat de grea este meseria de asistent medical de igienă? Este mult de muncă?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, este grea. Nu este pentru tine.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Imi pare rau si eu sunt de acord cu johnnny123.Ai nevoie de indrumare serioasa pentru a-ti stabili o singura directie, din moment ce tu nu poti face asta.

| johnnny123 a răspuns:

De fapt care este planul tău în viață? Că tot sari de la un domeniu la altul, fără să ai habar de vreunul.

Din toate întrebările tale legate de "carieră" rezultă că principalul criteriu pe care-l iei în considerare este "ușurința". Vrei să intri la facultate fără să ai bacul, vrei să faci facultatea fără prea mult efort, vrei un job în care să nu trebuiască să faci mare lucru.

Practic visul tău este să faci bani fără să te ridici din pat. Cu părere de rău te informez că este aproape imposibil să faci asta. Mai ales pentru un om care la vârsta de 19 ani pune întrebări de nivelul unui copil de 7 ani.

| 4evergentleman2023 a răspuns:

La prăsit porumb ce are?