| almaz a întrebat:

ce-mi recomandati mai tare, Universitatea din Bucuresti sau SNSPA?

Pe mine ma intereseasa mai mult, sa nu fie sever, ca oricum merg la master si as vrea sa am timp si pentru job, si in acelasi timp sa-mi fac si masterul linistit, ca altfel nu se poate.

Răspuns Câştigător
| Rihhana1 a răspuns:

SNSPA- este o facultate mai linistita
Universitatea-este o facultate de top, exigenta fara limite
Iti recomand Universitatea dar trebuie sa te ti tare.

1 răspuns:
| Anon31241212 a răspuns:

La SNSPA e mai lejer decat la universitatea din Bucuresti. Sfatul meu este insa sa nu dai la o facultate doar de dragul de a avea o diploma. La Universitatea din Bucuresti se invata calumea la toate facultatiile. Da unde iti place. Nu unde iti e usor. Nimic bun nu vine usor.