| xunshu a întrebat:

Cineva la master la Universitatea din Bucuresti sau SNSPA? Cum se face un proiect de cercetare? Mura-n gura va rog laughing) Multumesc

7 răspunsuri:
| xunshu explică (pentru Wr3nch):

L-am gasit pe acesta deja. Si nu ma ajuta cu nimic. De aceea am si intrebat happy Merci oricum

| Wr3nch a răspuns (pentru xunshu):

Pai gasesti in el tot ce iti trebuielaughing Nu vad ce iti trebuie in plus.

| xunshu explică (pentru Wr3nch):

Era vorba ca n are nicio legatura cu cerintele date de facultate

| johnnny123 a răspuns:

Ai descris exact cum NU se face un proiect de cercetare: mură-n gură.

| xunshu explică (pentru johnnny123):

Extraordinar! Merci de ajutor cred ca esti mandru de tine rolling on the floor))

| johnnny123 a răspuns (pentru xunshu):

Asemenea! Și mult spor în activitatea de "cercetare". Sunt convins că vei avea o contribuție remarcabilă.