| Miaomg a întrebat:

Bună ziua, dacă cineva poate să mă ajute referitor la cerințele facultății pe care o știe...

Diferite facultăți cer diferite cerințe în dosar. Cunoașteți direct și în detaliu de ce ai avea nevoie pentru finanțe și bănci? (Sau informațiile științifice de care ai nevoie în cazul unei probe de admitere.)
Sau dacă vreți să dați exemplu de ce ați avut nevoie voi pentru alt profilul al facultății doar ca să am o generalizare măcar. (Sunt intr-o mică dilemă)

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Afli direct si in detaliu daca o sa citesti Admiterea 2024 de pe site-ul oficial al facultatii la care vrei sa sustii admiterea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu te ajută cu nimic azi sa mai faci o facultate, pierzi vremea 5 ani ca sa nu te poti angaja deloc.

| LisaJulie a răspuns:

Unde mai exact vrei sa mergi? La Cluj, București, Iași, Constanța, Timișoara? Facultățile difera în funcție de oraș