| RoxAana a întrebat:

Buna ziua! Imi puteti recomanda site-uri care te platesc pentru completarea de chestionare / sondaje online? Voi ce parere aveti de aceasta metoda de a face bani?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce bani crezi ca faci din asemenea sondaje?
Alt naiv!

| Violleta2022 a răspuns:

Daca aceste site-uri ar fi eficiente, cred ca nu ar mai sta nimeni pe YouTube, FB, Insta sau tiktoke, fiidnca dupa o luna de munca abia aduni $10 care nu-i vei primi, fiindca adminsitratia contului este $25.
Metode de a face bani sunt: cand esti experta in tehnologie si atunci intri pe site-urile profesionale si iei proiecte de bani buni, sau cand nu esti experta in nimic si-ti cauti de munca local, in agricultura, la sere, ferme, curatenie samd.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista o asemenea metoda de facut bani.

Site urile alea te platesc infim pentru un sondaj si ai nevoie de sute ca sa strangi cativa $ pe care sa ii poti retrage pe urma.

Si majoritatea dau vouchere de cumparaturi si nu bani.

Pierdere de timp in concluzie.

Răspuns utilizator avertizat
| Stefgr a răspuns:

Attapoll e ceva aplicatie unde poti scoate incepand cu 3 euro, dar platesc maxim 1 euro pe sondaj

I'm inviting you to join AttaPoll. Get paid to take surveys. Download the app here:

| Stefgr a răspuns:

In general din sondaje poti sa iti completezi veniturile cu 200 de lei pe luna maxim dar nu ai cum sa faci bani din asta.

De aici am scos de mai multe ori: https://panel.marketagent.com/ShortReg/Registration?RefUID=3996050