| EduardGa a întrebat:

M-ar interesa sa muncesc vara aceasta, pe litoral.Are cineva informatii, unde as putea cauta un job pentru sezonul estival 2010? Thx!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea mai ai unde.nu vezi la tv, cate locatii s-au demolat fiindca nu erau costruite legal? mai bine iti faci tu un umbrar din stuf si o frigorifica, in care sa pui bere si suc si inghetata.si vinzi, ai sanse sa pleci cu bani frumosi si fara sa platesti o groaza de bani la stat. eventual impozit pe 10 m acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
http://www.jobee.ro/......l_s13.html