| Andreea_Munteanu_2000 a întrebat:

Buna ziua ma numesc Andreea si sunt dispusa si dornica pentru o cariera in Jandarmerie numai ca am o serie de intrebari credeti ca ma puteti ajuta? Multumesc anticipat! Va rog fara jigniri nu vreau sa supar pe nimeni doresc raspunsuri atat.
1.Am niste cicatrici (taieturi) pe mana stanga brat pe incheietura mainii interior sa zicem cat de cat vizibile credeti ca ar fi vreo problema? si m-ar putea penaliza din cauza asta?
2. in legatura cu inaltimea acolo ar zice minim 1, 65 si eu am 1, 61 ai aceasta ar putea fi o problema?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Daca cicatricile nu sunt vizibile cand esti imbracata atunci nu sunt o problema.
La data recrutarii trebuie sa ai inaltimea de cel putin 1, 65 m, asa ca aceasta este o problema, daca n-o ai.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In jandarmerie nu am vazut femei. In franta sant si arata bine. Azi erau unii opriti si ma uitam la unu din ei muschi nimic slab mai rau ca mine si il facea vesta antiglont cu ustensilele ce le mai avea de parca parea deala cu muschi. Salariu in tara e mic 500 euro am auzit si baga aia la ture noaptea destul de des

| DovleacTurbat a răspuns (pentru mgtow):

Sunt destule si la noi si unele de ti-ai dori sa stai numai prin dubita albastra happy. Ca raspuns pentru intrebare, n-ai inaltime NU esti acceptata.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Doar nr. 2 este o problema, lipsesc 4 cm. draguta! incearca cu tocuri... laughing

| Andreea_Munteanu_2000 explică (pentru Ionut_Sur_1987):

Am dorit sa nu se comenteze si sa fie raspunsuri serioase nu am nevoie de glume!