| Clatite123 a întrebat:

Buna ziua. Ma poate ajuta si pe mine cineva ce trebuie sa fac sa imi fac cont paypal? Ca sa adaug contul bancar imi trebuie doar ibanul?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un cont de paypal se poate face numai daca ai 18 ani impliniti si dai toate datele tale personale asa cum sunt in buletin, fiindca paypalul te va verifica.
Bineinteles ca trebuie legat contul bancar de Paypal, cu nume, prenume, numar de cont, IBANUL si adresa bancii.
Ei se vor conecta la banca ta si vor retrage $2 si iti vor trimite in extrasul de cont bancar, un cod de 4 cifre. Tu te conectezi la banca online, sau mergi la banca ta daca nu ai acces online, si ceri un extras de cont, sa poti vedea acel cod.
Paypalul iti va trimite un email de verificare in care ti se va cere sa confirmi acel code de 4 cifre.
Dupa ce-l introduci si submiti, paypalul va avea verificarea contului tau completa si iti va da acceptul si eligibilitatea sa folosesti acel cont de paypal (totul vine prin email).

Nu umbla cu smecherii fiindca vei regreta mai tarziu!
Paypalul este ce mai mare platforma internationala de plati din lume.
Ai obligatia sa-ti pui numai date reale si corecte fiindca vei fii verificat!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ibanul si cîteva clătite celui care te ajută

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da