| Dedu_Ioana_1984 a întrebat:

Bună ziua. Se poate gasi lucru la domiciliu cu asamblare jucarii, cusut manual, etc? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Cu siguranta da, dar depinde de angajator.
vazusem odata un reportaj la tv in care o doamna faceau ceva de genul pentru o mica afacere a cuiva, dar numai stiu detalii. stiu ca angajatorul o mai vizita cand si cand acasa, adica ii aducea materiale noi si lua ce lucrase doamna aceasta!

in ceea ce priveste astfel de servicii pe cont propriu adica sa iti deschizi un pfa, SRL si lucrezi de acasa, sigur ca este mai usor si se poate dar clienti sa ai.
ma gandesc la genul de servicii>> croitorie ca exemplu
insa cum am zis conteaza "vadul " sa existe clientela

| Dedu_Ioana_1984 explică (pentru Simpatic):

Am lucrat manual pantofi, ne aducea acasa, dar firma respectiva momentant au dat fetele in somaj pe o perioada de doua luni, deoarece nu mai au de lucru, am cautat si alte firme de acest gen, dar nu am gasit.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se poate.

| doctorandus a răspuns:

Ai grija! Majoritatea ofertelor cu lucrati de acasa sunt tepe!

| Dedu_Ioana_1984 explică (pentru doctorandus):

Am observat si eu asta, am gasit ceva cu pixuri, dar m-am documentat si erau multe comentarii ca ar fi tepe.

| Standt a răspuns:

Da, se poate. Nu mai stiu link-uri dar sunt multe oferte.

| Dedu_Ioana_1984 explică (pentru Standt):

Eu nu am gasit nimic serios!