| Carare_Mihnea_1995 a întrebat:

stie cineva cum este sistemul de punctaj la testele psihoplogice in cadrul facultatilor de M.A.I si asociatia nationala a penitenciarelor, in special la penitenciar? As vrea sa stiu cum se stabileste un minim si un maxim.

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Nu e un test pentru testarea cunostintelor, rezultaul nu e o nota, e o evaluare, nu exista un punctaj minim de admitere.

| Carare_Mihnea_1995 explică (pentru RoCkKiD):

Si gen daca fac corect mai mult de jumatate din exercitii am trecut testul?

| RoCkKiD a răspuns (pentru Carare_Mihnea_1995):

Nu exista corect si gresit, ei cauta anumite tipuri de oameni. Cum ti-am ami zis e o evaluare a ta nu e un test a ce stii.