| claudiuliceulmilitar a întrebat:

Bună ziua, sunt boboc la liceul militar și aș vrea să știu dacă, după ce voi absolvi AFT-ul, pot face parte din Batalionul 17 Vânători de munte,, Dragoș Vodă " Vatra Dornei.

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

La Vatra Dornei sunt cereri mai mari. Depinde daca sunt locuri.
Dar nu zice hop pana nu esti in joc. Pana acolo mai ai inca 8 ani. Se mai pot intampla multe. Dupa terminarea liceului militar trebuie sa alegi ce academie militara vei urma.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Termină liceul, du-te la ofițeri la Sibiu, termin-o și p-aia și apoi vei știi precis

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreaba i pe ei la liceu.

| Nimeni20192018 a răspuns:

Bună ziua! Poți dar greu, poți ajunge și la Argeș! Nu este unde vă doriți dvs. Unde vor fi locuri acolo veți fi detașat!

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Nimeni20192018):

Nu detasat, ci mutat sau repartizat.