| Ghostdra a întrebat:

sunt elev in clasa a-XII a si vreau sa intru la academia de politie dar in clasa a IX a am fost corigent la mate da am trecut si dorec sa stiu daca se mai poate sau nu

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are nici o importanta, poti sa dai examenul de admitere daca indeplinesti conditiile cerute si ai diploma de bacalaureat. Vezi la Inspectoratul de politie din judetul tau, acestia fac recrutarile pentru Academie. Numai bine!

| Ghostdra explică (pentru Ioandelasal):

Mersi sunt linistit acum

5 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Nu are importanta atat timp cat ai trecut. Tot ce conteaza din liceu e media la purtare care trebuie sa fie minim 8 si sa iti iei bacul. Mult succes!

| Ghostdra explică (pentru Dana211):

Mersi acum sunt linistit

| michael5813 a răspuns:

Pai...daca ai fost corigent la matematica (tocmai la mate!), atunci te "pliezi" perfect pe aceasta meserie! hai ca glumeam! nu, nu cred ca conteaza faptul ca ai fost corigent cand-va ci mai degraba nota sau notele cu care vei intra la respectiva institutie. hai sa ai noroc si sa ti se indeplineasca visul!

| Ghostdra explică (pentru michael5813):

Mersi mult de raspuns: d acum sunt linistit