| Gabzsi a întrebat:

sunt in clasa a 9 pe profilul electronica si automatizari iar doamna diriginta ne-a spus ca la practica ne va trebui halat. Nu stiu ce fel de halat imi puteti spune si sa imi dati o poza va rog! Urgent!

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Https://goo.gl/images/SQJZeh

https://goo.gl/images/jsNnv9

Adica halat de lucru, exista si pe alte culori, dar de preferat nu lua ceva foarte deschis.

***Halatele pentru medicina sunt albe si sunt facute la alte standarde, din alte materiale (nu alt material, cat alta calitate, finisaj mai bun.).

6 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Eu propun ca fetele deja sa se gandeasca sa vina intr-o tinuta neglije. E mai simplu pentru baieti sa invete geografia femeii si istoria romantata a amorului. Glumesc, evident.
In mod normal cand prestezi o activitate de laborator, este necesar un echipament de protectie in concordanta cu riscurile pe care le presupune activitatea respectiva.

| Yurisa a răspuns:

De baie

| GanduriDeCafea a răspuns (pentru Yurisa):

In halat de baie la practica? laughing Dar ce practica face, înot?

| Yurisa a răspuns (pentru GanduriDeCafea):

Voiam sa raspund la intrebare, dar am vazut ca l-au ajutat cativa inainte laughing macar sa fiu comica