| kd35 a întrebat:

Imi puteti spune ce ore se fac la profilul electronica si automatizari. Dati-mi mai multe detalii deoarece vreau sa merg la acest profil. Daca se poate sa imi spuneti ce atmosfera e acolo...etc

Răspuns Câştigător
| Rritu a răspuns:

La mine e placuttongue
Iti voi arata orarul meu:
LUNI:

Geografie
Limba Franceza
Matematica
Limba Romana
Chimie
Sociologie
Dirigentie
MARTI:

Limba Engleza
Educatie Fizica
Masurari Electrice
Religie
Biologie
Limba Romana
MIERCURI:

Laborator/Practica ( o saptamana am laborator(teorie), una practica )
Laborator/Practica
Matematica
Istorie
Limba Franceza
Fizica

JOI:
Chimie
Circuite Electrice
Matematica
Limba Engleza

VINERI:
Fizica
T.I.C ( un fel de informatica)
Masurari Electrice
Limba Romana
SSM(Sanatatea si Securitatea Muncii)

2 răspunsuri:
| AlessiaRebecca a răspuns:

Multe materii noi, cum ar fi :M1, M2, M3, tic (informatica), Ean (educatie ante prenoriala ), Psihologie, IP. In rest ore ca: romana, matematica, fizica, engleza, chimie, geografie, sport, istorie, biologie, religie.
Pe samtamana:
-3 ore de romana
-2 ore fizica
-3 ore M1
-2 ore engleza
-2 ore M3
-1 ora chimie
-3 ore M2
-3 ore mate
-1 ora tic
-1 ora geografie
-1 ora ean
-1 ora sport
-1 ora psihologie
-2 ore ip
-1 ora istorie
-1 ora religie
-1 ora franceza
-1 ora biologie.
Sper ca te-am ajutat!

| sorinucu a răspuns:

Poi faci Desen tehnic, Module (materii derivate din Fizica), o sa ai 4 materii modul, dai teza din Fizica. Sunt la un liceu care are acest profil si te asigur ca elevii sunt intr-o atmosfera "la foc continuu" Funda?