| Dsu_Adt_2000 a întrebat:

sunt student la Facultatea de Geografie,as vrea sa fac un master in Managmentul Dezastrelor,as vrea un raspuns concret,cam ce se poate face cu ea, stiu ca inspector de protectie civila, dar as vrea mai multe detalii.
Si daca cu ajutorul lui se poate obtine vreun loc pe la pompieri?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"cu ajutorul lui se poate obtine vre un loc pe la pompieri" - din păcate nu. adminterea la pompieri se face cu totul altfel, vezi pe net.