| Saramaria2098 a întrebat:

Bună ziua. Sunt studenta în anul 1. Mi am cautat de anul trecut un loc de munca deoarece îmi doresc sa am și banii câștigați de mine, sa nu mai cer părinților. Part time nu am găsit nimic, iar full time nu mi permite programul școlar. Asa ca m-am gândit la posibilitatea de a lucra de acasă pentru ca am mai auzit persoane care fac asta. Dar am găsit tot felul de site uri care sunt doar inselatorii, nimic adevărat. Ați putea să mă ajutați cu niște idei, opțiuni, dacă aveți cunoștințe în aceasta privința? Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, cum ti s-a zis, concentreaza-te pe invatat eventual poate reusesti sa iei bursa si atunci reusesti 2 intr-una, iei si bani si te concentrezi si pe scoala foarte bine. Asa, daca ai un job o sa pui foarte putin accent pe scoala, n-o sa mai ai timp liber dupa care o sa plangi cand o sa te angajezi full time si pierzi anii astia frumosi.

| baru a răspuns:

Sper sa nu gresesc prea tare dar...totul este invatatura. O sa ai timp sa castigi. Timpul tau este pretios. Foloseste.l pentru a invata, pentru a studia.

| Alfred0703 a răspuns:

Freelancer.com