| alexandraHBN a întrebat:

am 24 de ani, un job solicitant(lucrez in trei schimburi ) si cateva ore libere pe zi pe care as dori sa le pot aloca unei activitati ce imi poate aduce un venit suplimentar.eu sunt studenta in anul 3, am o rata bancara de 400 de lei pe luna si stau singura in chirie.Castig destul cat sa imi acopar cheltuielile lunare dar sunt la limita.Am cautat pe internet toate variantele de a castiga macar 300-400 de lei lunar dar in afara de PTC si alte site uri ciudate nu am gasit nimic.Programul de lucru nu imi permite un job part time, care ar presupune sa ma deplasez de acasa. daca aveti vreo sugestie, o astept cu mare drag. Va multumesc anticipat:*

2 răspunsuri:
| Swordsman a răspuns:

Prostituatele fac bani frumosi... Scrie pentru un ziar, pentru o revista.

| alexandraHBN explică (pentru Swordsman):

Daca vroiam sa ma prostituez nu aveam nevoie de sfaturi din partea nimanui.e clar ca iese din discutie din moment ce vreau sa muncesc pentru bani, nu sa fac altceva. multumesc oricum