| Jacobs1331 a întrebat:

Buna ziua!
Unde sunt mai putini candidati pe un loc, la Şcoala Militară de Subofiţeri Jandarmi "Grigore Alexandru Ghica" Drăgăşani sau la Şcoala Militară de Subofiţeri de Jandarmi "Petru Rareş" Fălticeni? Unde este mai usor de a intri?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Cerintele sunt aceleasi la ambele scoli si candidatii la fel de multi pentru ambele scoli.
Depinde numai de tine cat esti de bine pregatit si daca treci de probele obligatorii si eliminatorii.
Succes!