| xxCupcakExx a întrebat:

Bunaa:*eu am 13 ani dar voi face 14 in curand si as vrea sa ma angajez undeva pe restul verii ca sa castig niste bani de buzunar.Parintii mei ar fi de acord.Nu avem probleme cu banii dar as vrea sa incerc.Va rog, imi puteti recomanda ceva sau stiti vreo slujba?puppy dog eyesDau fundita:]

Răspuns Câştigător
| sdfgsdf a răspuns:

Ma bucut sa vad ca te preocupa asta la varsta ta, dar nu ai spus daca esti fata sau baiat! Ai putea undeva la o terasa la 14 ai pe care ii faci nu e greu sa iei comenzile si sa servesti oameni la masa, sau un restauranant, etc o spalatorie auto, sunt multe... bafta si, La Multi Ani!winking

4 răspunsuri:
| Alexxe a răspuns:

Singura optiune, pentru varsta ta, din pacate, este reprezentant avon/oriflame, etc. Eu am 17 ani si caut de munca de la 15, mi-am gasit acum 1 an un job interesant, livrari colete de la un magazin online, pe raza judetului meu + judetul braila. cauta big grin.si la multi ani

| Laurishkutza a răspuns:

Stiu ca n-ai voie sa lucrezi la varsta asta ceva pe contract, decat de la 16 ani in sus, dar ma rog...De ce nu meditezi pe cineva sau de ce nu devi baby sitter pentru copii mai mari 3-6 ani? FUNDA!

| Ana_6561 a răspuns:

Ai putea sa devi reprezentant avon. asta ii un job si pe timpu scolii. eu sunt de foarte mult timpu si mo ajutat foarte mult. daca vrei sa iti dau mai multe detalii intra pe avon016190.

| criss2912 a răspuns:

Daca vrei, inscrie-te la Oriflame. La o comanda de 50 lei castigi 7. 5 lei. Discount-urile sunt cuprinse intre 23-40%. Daca ai comenzi mari, poti castiga frumos( la o comanda de 500 lei castigi 193 lei). Cauta-ma pentru inscrieri Oriflame, sau pentru alte informatii, la tel 0741469342. Succes.