| Loly a întrebat:

Hei.As vrea sa ma angajez pe undeva. Dar as vrea o slujba doar cateva ore dupa masa pentru ca trebuie sa merg la scoala si daca se poate sa se plateasca la sfarsitul fiecarei saptamani deoarece vreau sa strang bani sa-mi iau un aparat foto.Alte idei pentru a face rost de bani mai aveti? Daca stiti vreo slujba sa imi spuneti.eu am 16 ani, sunt fata si sunt din Suceava.Multumesc.Dau funda. :* [scuze categoria

2 răspunsuri:
| Angelik_6250 a răspuns:

Eu zic sa imparti pliante pe strada ar trebui sa mergi o data la saptamana sau luna prin oras si nu trebuie sa depui mare efort.

| stefi_3128 a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda ospatarita pe la ceva terasa numai seara cand este mai aglomerat se castiga bine di baccis