| Flori7300 a întrebat:

Bună.
Sunt clasa a 12 a si vreau să dau mai departe la poliție la Câmpina. As vrea și eu niște păreri, niște sfaturi.
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Pareri daca sa dai sa sa nu dai?
Daca iti place si iti asumi ca vei face aceasta meserie toata viata, este ok.

| tonyc7 a răspuns:

Daca crezi ca esti facuta pentru asta si iti place meseria, atunci da.

| Salut2020 a răspuns:

Parerea mea e ca mai bine iti sacrifici putin mai mult timp din viata pentru a da in Bucuresti la Academia Ioan Cuza, de la Campina iesi subofiter, nu zic ca nu e bine dar avand in vedere ca pentru aproximativ 2 ani mai mult de academie ajungi ofiter ar fi mai bine asa, este doar parerea mea, faci cum consideri.
Este o meserie chiar foarte frumoasa si parerea mea este ca nu te vei plictisii la serviciu.Numai bine!