| Robertaivanov a întrebat:

Bunăă
Știți cumva dacă la facultăți mai este chestia cu dubla specializare?
Știu ca mai demult de ex La ASE dacă făceai finanțe-bănci 3 ani îți dădeai licența și aveai notă bună puteai apoi să te înscrii într-un domeniu conex cum ar fi management sa faci un an și să dai licența și acolo și apoi aveai și diploma aceea ca și cum ai terminat și acea specializare.
Eu sunt profil de socio-umane și aș dori să mă mai înscriu tot așa la unul socio-uman după licență însă nu mai știu dacă se mai face treaba asta (în trecut se făcea).
Poate știe cineva să îmi spună.
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ReddY25 a răspuns:

Da,la Cuza

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Este de exemplu: română-religie și ieși prof, doi intr-unul (ca șamponul)