| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de ASE facultatea de Finante Banci sau Management?
Am terminat la uman filo si mi-ar placea sa urmez aceste facultati.
Am sanse sa fac ceva dupa? Sa am un salariu bun? Este bine sa faci si masterat? Cum sunt caminele/colegii/ca facultati?
Alte pareri/sfaturi?
Multumesc anticipat!
Cel mai bun raspuns va primi funda.
Numai bine!

Răspuns Câştigător
| Parmalat a răspuns:

N-ai nicio sansa sa faci ceva dupa. Sectorul bancar e in stagnare si nicaieri nu se mai angajeaza economisti cum se angajau in urma cu 10-15 ani.

In strainatate nici nu te baga in seama.

Singura sansa e sa-ti faci propria afacere.

1 răspuns:
| OnePiece a răspuns:

La ASE ai o tona de fete frumoase, asa ca daca vrei o studentie de neuitat stiind ca dupa facultate o sa vinzi shaorma... du-te acolo.