| whitecat1213 a întrebat:

Bunaa va rog am nevoie de un raspuns urgenttt vreau sa scriu o carte online unde adica pe ce site as putea sa o scriu

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wattpad big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pierzi timpul, ca sa scrii o carte buna trebuie sa citesti sute, mii de carti bune.

| whitecat1213 explică (pentru anonim_4396):

Nu neaparat, daca ai imaginatie e ok...

| anonim_4396 a răspuns (pentru whitecat1213):

Imaginație cred că avem toți, dar nu poți scrie tu un roman valoros cu un vocabular de lemn, să fim serioși. Cred că fraierul ăla de Flaubert citise decât câteva zeci de biblioteci pentru a scrie Madame Bovary.