| IrinaChirita a întrebat:

Ca ce ma pot angaja dupa terminarea unui liceu teoretic? dar sa am si un salariu cat de cat bun? ....Ps:sunt fata... vreau sa urmez si o facultate si sa si lucrez...astept părerile voastre...multumesc anticipat

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Secretara. Daca porti fustita scurta patronul iti va da un salariu mare si ti-l va mari anual.

| Uxellodunon a răspuns:

Daca absolvi un liceu teoretic dai dupa la orice facultate vrei si dupa iti alegi orice cariera vrei. In momentul de fata posibilitatile sunt infinite

| Wannaddo a răspuns:

Sa lucrezi la o librarie, sau la o biblioteca happy