| GaN a întrebat:

Ce facultate fara frecventa ar trebui sa urmez? Ceva idei si profesiile care le-a putea urma din terminarea facultatii respective. Astept parerile voastre, indiferent de domeniu!
Multumesc!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| alinadianaaa a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa mergi la Facultatea de medicina.(.sau la asistent medical in caz ca sunt prea multi ani de facut). pentru ca iN MOMENTU ASTA SE CAUTA MEDICI, ASISTENTI PENTRU CA MAJORITATEA AU PLECAT IN STRAINATATE SI SPITALELE AU RAMAS FARA.

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Mai bine te uiți pe site-urile facultăților și în funcție de ceea ce îți place, alegi unde te vei înscrie. E mult mai simplu și sigur.

| membrulcelmainou9238 a răspuns:

Administratie