| lorenmorgan a întrebat:

Ca sa invat designer vestimentar trebuie sa stiu matematica bine?

Răspuns Câştigător
| Timeea2001 a răspuns:

Nu dar, chiar daca o stii nu va incurca niciodata.Dar totusi, in viata nu faci nimic fara matematica, fiecare dintre noi trebuie sa o invete.Dar asta.Eu iti doresc mult succes in ceea ce vrei sa faci in viitor!

10 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Da, dar te bazezi pe partea de geometrie.

| EVA9443 a răspuns:

Nu dar, chiar daca o stii nu va incurca niciodata.Asa ca invata nu va strica

| Marrythenight a răspuns (pentru EVA9443):

Ai dat cumva copy-paste de la Timeea2001? O.O

| EVA9443 a răspuns (pentru Marrythenight):

Ea de la mine, uite la ora eu mai devreme am publicat

| Marrythenight a răspuns (pentru EVA9443):

Oh scuze atunci.hee hee

| EVA9443 a răspuns (pentru Marrythenight):

Chiar nu-i cinstit Timeea2001mi-a copiat raspunsul

| Marrythenight a răspuns (pentru EVA9443):

Da... si a mai luat si funda.

| XxXLoL1xXx a răspuns:

Eu una nu cred ca iti trebuie matematica pe asa ceva, deoarece eu vreau sa dau la"Liceul de arte" pe designer vestimentar si nu as face matematica decat in clasele 9 si 10. Funda? puppy dog eyes

| alidod a răspuns:

Da iti trebuie Matematica

| Memesita a răspuns:

Mai mult geometrie.
na, e mai mult practic.