| AndreeaShrott a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a ajunge designer vestimentar?

2 răspunsuri:
| liviumarinel a răspuns:

Primul raspuns te-a cam dezamagit cu siguranta dar ca sa rezolvi toate problemele sugerate de CARLLAm5 trebuie sa ai multa multa imaginatie si incredere in tine daca asta iti doresti cu adevarat da faci in viata Successss

| DelliaMarria5 a răspuns:

Trebuie sa ai ceva talent la desen, initiativa, idei (mai tot timpulbig grin)., un sprijin, atat financiar cat si moral,.si mai multe. Sper sa iti fi fost de ajutor cu ceva.winkingbig grin