| AnonimFaraPereche a întrebat:

Ca sa ma angajez la ANP ce facultate trebuie sa urmez?

5 răspunsuri:
| justmemari a răspuns:

Buna ziua, pe langa cele afirmate de cei dinaintea mea as adauga ca pentru a fi angajat la ANF, sau in orice institutie bugetara, musai sa ai rude suspuse sau macar relatii; daca nu ai nici una nici alta banii sunt solutia. Bafta multa

| Omis a răspuns (pentru justmemari):

O mentalitate extrem de înapoiata.

| justmemari a răspuns (pentru Omis):

Sincer, m-as bucura enorm sa nu am dreptate, dar crede-ma vorbesc in conostinta de cauza, cel putin la nivelul judetului in care eu locuiesc.

| Tavi466 a răspuns:

Din cate stiu, ar trebui sa urmezi o academie de politie, sau poti urma calea scurta, sa participi la un concurs lacare vei da anumite probe fizice si scrise.