| TimpLiber a întrebat:

Cam ce salariu au cele de la CFR, si ce parere aveti despre doamne?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Eu la CFR as lucra si gratis. Desigur daca as fi pe post de controlor. Acolo faci lejer 500 de euro pe zi din spaga si ''atentii'' intr-o zi buna, si nu, nu exagerez deloc. Daca insa pe tine te intereseaza munca de birou, atunci sa stii ca salarul tau se gaseste undeva in jurul sumei de 1500 Ron+ bonusuri.

2 răspunsuri:
| Alle23 a răspuns:

Pai.depinde...acum nu se mai pun bani in cont daca faci ore suplimentare, si prima de vacanta nu e posibil sa o primesti (nu se stie) dar in medie, se castiga cam vreo 13-17 milioane ( depinde ce e)

| TimpLiber explică:

Si as mai adauga ceva la intrebare. big grin

Cam ce fel de studii sunt necesare si ce trebuie sa faci pentru a ajunge angajat al Cfr?