| Pyanissta_Alexandra_1996 a întrebat:

Cand e intalnirea bobocilor la Liceul Teoretic,, Benjamin Franklin", Bucureşti?

3 răspunsuri:
| 1918 a răspuns:

Trebuie sa existe un grup pe Facebook, unde se anunta.

| BlackDaisy a răspuns:

Hey! Sunt Giulia (da' poti sa imi spui si Daisy) si ideea este ca si eu sunt boboaca in Benjamin Franklin si voiam sa stiu daca ai aflat cand e intalnirea bobocilor pentru ca site ul nu a fost schimbat din 2015 si nu am avut de unde sa aflu cand sau unde o sa fie intalnirea. Scuze de deranj!

PS: la ce profil esti?

| Pyanissta_Alexandra_1996 explică (pentru BlackDaisy):

Hei, sunt pe filo. Tu? Pana la urma am aflat de la o fata ca e pe 1 August si am fost acum cateva zile, dar am fost doar eu si cu inca 5 boboci dintre care doar eu si inca o fata pe filo, in rest doar mai mari. Colectivul mi se pare ok. Mi se pare ca au un grup pe whatsapp, dar eu nu sunt pe el.