| OanaaaLove a întrebat:

Cand este intalnirea bobocilor in liceul..."BENJAMIN FRANKLIN" din Bucuresti? [FUNDAAA]

12 răspunsuri:
| Rockerul23 a răspuns:

Nu este la inceputul scolii?
Si de curiozitate, ce profil esti?

| OanaaaLove explică (pentru Rockerul23):

Stiinte ale naturii...tu esti la liceu?

| Rockerul23 a răspuns:

Da,sunt la mate info.

| Rockerul23 a răspuns:

Practic,am intrat anul asta happy

| Rockerul23 a răspuns:

Nu cred ca se mai organizeaza, trebuia sa anunte pe siteul liceului sau pe pagina de fb dar nu scrie nimic legat de asta.

| Danyelutzu_Yo_1997 a răspuns:

Eu am auzit de la cineva ca este pe 1 august adica azi in fata liceului sau in fata parkului iore

| Rockerul23 a răspuns (pentru Danyelutzu_Yo_1997):

Si tu esti boboc?
A fost sau nu?

| OanaaaLove explică:

Stiinte ale naturii...

| Andreeavampire a răspuns:

Buna...si eu cred ca tot la inceperea anului scolar...pe 17, totusi am fost azi la liceu si nu a afisat nimic, doar elevii repartizati pe clase si dirigentii.Eu am de gand sa sun sa aflu la ce ora sa ne prezentam. Apropo si eu sunt boboaca la filo, ne vedem prin liceu.

| Rockerul23 a răspuns (pentru Andreeavampire):

Mersi pentru informatiewinking
Pai, daca afli ceva, te rog sa posteziwinking
See ya around happy

| Andreeavampire a răspuns:

Am aflat, pe 17 la ora 9 sa fii la liceu...