| allexx98 a întrebat:

Cand pornesc PC imi apare american megatrends si trebuie sa dau f1 ca sa dispara. din ce cauza apare si cum fac sa dispara? este ceva problema grava?

Răspuns Câştigător
| ianos2012 a răspuns:

Buna reseteazai biosu' happy

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum faci sa dispara?! Intra in Start -> Run si scrie MSCONFIG. Acolo da clik pe STARTUP. Aici debifeaza american megatrends si da click pe OK. Da un restart si... enjoy!

| TheBlackCrystal a răspuns:

Pai si la mine e la fel si mie mi s-a zis ca as a fost instalat Windows si asta e.Dar asta-i nu o problema grava ci ...sincer nu stiu ce e dar nu e grav oricum.

| ianos2012 a răspuns:

Reseteaza biosu happy si gata

| ianos2012 a răspuns:

Reseteazai biosu.