| John02 a întrebat:

Inainte sa imi dau default la bios/uefi, pc-ul imi pornea cu imaginea American Megatrends, iar acum imi porneste cu "Asus in searh for incredible". Nu este o problema grava. dar as vrea sa schimb la loc cum era. Multumesc Anticipat!

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai si nu schimbi, cine te retine?

| John02 explică (pentru K0sti):

Pai as vrea sa schimb dar nu stiu cum.

| John02 explică:

Deci ce vreau eu sa spun e ca nu stiu cum sa il fac la loc.

| K0sti a răspuns (pentru John02):

Din BIOS, exista optiune! Pune osu la treaba!

| John02 explică (pentru K0sti):

Ce rost mai are sa public intrebari pe acest site daca oameni ca tine imi raspund asa? Deci te rog. lasa-ma ca nu tu esti solutia problemei.

| K0sti a răspuns (pentru John02):

Te las, te las sa-ti pui mintea la contributie, ti-am dat doar un indiciu la o intrebare care nici nu trebuia sa o pui! Trebuie doar sa te uiti in BIOS si te prinzi! Da... e greu...