| HubbleBlue a întrebat:

Care ar putea fi cea mai buna meserie funda!

Răspuns Câştigător
| maunikdenisuk a răspuns:

Pai avocat, sa fii la un birou etc.

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce iti place pentru mine cea mai buna meserie e aceasta ca sofer pe trailer o duc bine am 36 de ani si sunt divortat niciodata nu ma plang de dureri de spate am salariu perfect si cam atat. Gandeste-te si tu la ceva ce iti place mult si invata ca sa ajungi acolo.

| Narcis2007 a răspuns:

Pentru mine programator

| ShowTim3 a răspuns:

Afaceri si Politica happy castigi cei mai multi bani + nu faci mai nimica.
Presedinte laughing stai pe un scaun si razi... daca un marinar a ajuns acolo tu de ce sa nu ajungi?
Peste- Si asta este o meserie laughing usoara... bani... happy nu?
Camatar (un fel de banca mai mica )
happy Actor de filme pentru adulti... faci si bani te si distrezi nu?
Daca vrei sa faci ceva fa cu sufletul si inima... happy
Sef de vama... super meserie

| ciprian_7143 a răspuns:

Doctor stomatolog!

| ciprian_7143 a răspuns:

Daca sa fii avocat ai vrut atunci esti un mare trisor.Parerea mea este ca avocatii isi castiga bani degeaba!

| AnonimGirl a răspuns:

Cantareatsa ori actritsa. happy

| Shiver a răspuns:

Procuror

| Dash a răspuns:

Profesor de educatie fizica.
Nu ai absolut nimic de facut si esti platit pentru asta...

| Klepto a răspuns:

Tester de bomboane.

| BubulinaaaMaah a răspuns:

Cea mai buna meserie ar fi aia de medic...iti spun eu merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avocat,judecator,designer.doctor...

| KaterinaPetrova a răspuns:

DESIGUUUUR ceva care implica si limba englezawinking pentru ca este de viitorwinking poti fi traducatorsmug hmmmmm banismug sau steward(esa) laughing smug foarte banoase joburile.desigur si doctor daar trebuie sa inveti mult medicina si asta nu este pentru oricine.laughing avocat.hmmm doamne cati oameni termina dreptul si n=au unde sa se angajeze.laughingoh go on FUNDOI?

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Doctor big grin Consider ca este o meserie foarte importanta happy

| 4l3x4NdRu a răspuns:

Avocat

| AdRihanna a răspuns:

Meserii bune sunt multe.depinde in ce domeniu te descurci mai bine.
Meseria de avocat nu cred ca este cea mai buna, pentru ca scuza`ma dar avocati sunt peste tot.
Trebuie in special sa tii cont de ideile tale, dar si de domeniul in care te descuri. dupa cum spuneam si mai sushappy.
Nu stiu cat ti-am fost de ajutor, dar sper sa te fi pus pe ganduri, macar...

| Timea14 a răspuns:

Pai na... thinking tie cam ce ti-ar placea?

| sixx_9132 a răspuns:

Depinde ce inclinatii ai. Daca vrei pe matematica inginer. Daca esti asta poti face cam orice in zona asta. Daca vrei pe partea umana avocat sau psiholog depinde cum te pricepi si cat vrei sa inveti. Ca sa fi avocat trebuie sa inveti mult din cate stiu.