| Alone_1992 a întrebat:

Care credeti ca e mai bun din toate punctele de vedere si de ce ( dintre htc chacha si iphone 5 ) dau funda urgent! si nu vreau informatii despre telefon ca sa vad eu ca ati scris mult!

Răspuns Câştigător
| OXxana a răspuns:

Cu siguranta iphone 5 stiu pe cineva care este multumit de acest telefon si dupa parerea mea HTC chacha are prea multe butoane si mici cam incomod de folosit la mesaje asta e sfatu meu acum faci ce vrei

4 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

Iphone 5, categoric, si are camera foto 3d parca.

| Patty99 a răspuns:

Iphone 5 ca chacha e ciudat si mic!

| AliveOne a răspuns:

Cap patrat iphone 5 nu exista

| Marin46 a răspuns:

Iphone ca are mai multe aplicatii si mai usor de folosit si e si mai bun ca HTC si mai aratos funda?