| HelperRomania a întrebat:

Pe care telefon credeti ca trebuie sa-l aleg iPhone 4S sau iPhone 5C? FUNDA Urgent!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 5C (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=3655%2C1965%2C1966

Toate cele bune!

10 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Pai,daca nu ai pretentii de la el alege 5c

| Tinna666 a răspuns:

4s...din cate am citit si am auzit iphone 5 este ce-a mai proasta gama de iphone, dar repet, e doar ce am auzit..eu am iphone4 si chiar sunt multumita de el

| HuShEr a răspuns:

Din proprie experienta iti zic iphone 4s. am detinut si 4s si 5s si 5c si tot la 4s m-am intors.

| madalinfindrihan a răspuns:

Iphoe 4s este mult mai bun 5C e mai praf e facuta gen o copie nereusita

| PrecizeEveR a răspuns:

Alege iphone 4s. in niciun caz 5c, nu se compara cu 4s, 4s are o performanta mult mai buna.
Bafta!

| laury24 a răspuns:

Eu am iphone 5C si sunt foarte multumita!

| DanteAsapRav a răspuns:

1 - nu asculta "expertii tehnologici" de pe TPU - Iphone 5c are aceleasi specificatii ca iphone 5 deci totul e mai bun la el
unii spun ca e facut necalitativ dar in realitate e facut din policarbonat solid
foarte nice Toate sunt zvonuri generate de romanii care au 4s si sunt invidiosi
asculta de la un om de incredere

-Sayoanara!

| Denisica-gabriela_Petrache_1977 a răspuns:

5c!
E pe ce culoare vrei

| MariaNicolee a răspuns:

Iphone 4s! 5c-ul nu e bun deloc! Nu ti-l recomand o sa dai bani degeaba!

| wL123 a răspuns:

Cei care ti-au raspuns rad de tine. OK eu nu rad dar logic iPhone 5C. iPhone 4S e prea departe.