| Joker3134 a întrebat:

Care credeti ca este cea mai respectată instituție? Armata, Pompierii, politia sau jandarmeria? As spune armata.

3 răspunsuri:
| Ichigo a răspuns:

As zice pompierii ca restul sunt jeguri
Armata - au omorat oameni sub comanda lui Iliescu
Politia - s-a desfiintat de cand au fost dati oamenii competenti afara din sistem
Jandarmeria - sclavi la comanda ministrului ce si-ar omora si mama daca ar primi comanda, au atacat democratia si au mintit in acte oficiale.

Răspuns utilizator avertizat
| Ichigo a răspuns (pentru Joker3134):

Una e sa omori criminali si alta e sa omori civili ce vor libertate