| bogdan_branda a întrebat:

Care e cel mai bun site de joburi?

Răspuns Câştigător
| MihaiA a răspuns:

Www.ejobs.ro, www.bestjobs.ro

9 răspunsuri:
| socaciudaniel a răspuns:

Un alt site de joburi foare eficient este si http://www.joburi-online.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.NetJOBS.ro mi se pare cel mai bun site de joburi, desi nu e inca cel mai cunoscut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bestjobs.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De departe Bestjobs. Este foarte simplu de folosit si de gasit ce cauti si te ajuta foarte mult prin asocierile si sugestiile pe care le face datorita criteriilor asemanatoare.
Ejobs este primitiv si destul de slab la capitolul joburi noi.In plus ii lipsesc o gramada de aplicatii auxiliare(dar extrem de nesare) pe care Bestjobs le are.

| Dellya_Delia_1990 a răspuns:

Nu stiu daca exista un site mai bun sau mai putin bun, depinde unde gasesti solicitarile din domeniul tau.
Cel mai nou cred ca este acesta http://www.listelocuridemunca.ro/
si mi se pare interesant ca are si videocv

| silviu_tudosescu a răspuns:

Eu folosesc doar Bestjobs. De acolo am gasit locul de munca unde inca sunt si acum, dupa un an jumatate

| adrian_breazu a răspuns:

Ca baza de date, eJobs sunt mai tari. Gasesti absolut orice acolo. Cu un CV beton, ai toate sansele sa fii angajat intr-o saptamana!

| emanuela_rascu a răspuns:

eJobs, clar. Au o interfata mai buna (din punctul meu de vedere), baza de date solida, angajatori de top... Eu doar pe site-ul lor am cont. Bafta!