| ALEXICAmarketing a întrebat:

Ce site de joburi este cel mai eficient?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ajofm - eures

| Simpatic a răspuns:

Si olx este o sursa...

| MihaelaDart a răspuns:

Toate sunt, totul conteaza de scrisoarea de intentie si Curriculumul tau Vitae. Apoi aplici la firmele care te intereseaza. Din 10 firme trebuie una sa iti raspunda.
https://www.ejobs.ro

| Frank51 a răspuns:

Nu stiu care poate sa fie cel mai bun, dar iti pot spune ca eu cu ejobs am avut cea mai buna experienta.

| Phantelul a răspuns:

Hipo.ro ( daca esti student/absolvent ) gasesti foarte multe, inclusiv internshipuri si ejobs ( pe acesta il recomand daca ai 1-2 ani experienta. )

| Marius18w a răspuns:

Jobzz

| DariusNM a răspuns:

Cauta pe BestJob