| AndreeaSN a întrebat:

Care e cel mai frumos oras din Romania, unde poti avea si un serviciu sigur si un viitor bun? (cariere posibile in: banci, contabilitate, management... ceva asemanator )

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bucuresti, Cluj, Timisoara, Iasi

| Alcyon a răspuns:

Timisoara, Cluj. Eu sunt din Bucuresti si nu te sfatuiesc sa vii aici. Orasul e mizerabil, lumea-i foarte pestrita (adunatura din toata tara) si locuri de munca sunt putine.

| Hash001 a răspuns:

Raspunsul general valabil e Bucuresti. Mai sunt alte orase precum Constanta (oras port), Sibiu (oras turistic), Cluj, Iasi, Brasov (locatii cu importanta generala).

| angus35 a răspuns:

Depinde din ce regiune fizico-geografica esti. Daca esti din Moldova orasul cu cele mai multe posibilitati este Iasi etc.

| Somebodyღ a răspuns:

Bucuresti

| CiprianWhit3 a răspuns:

Timisoara