| StefiMaria a întrebat:

Care este cea mai de succes meserie?batting eyelashes
Mercii, dau fundita :X

Răspuns Câştigător
| CC7 a răspuns:

Cica ar fi genetician pe moment. Dar eu cred ca cea mai de succes in Romania este medic. Oricum avem nevoie, parerea mea. FundIta?happy

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cea pe care o vei face cel mai bine, cea care te va reprezenta si te va scoate din anonimat. Ca urmare pentru fiecare meseria de succes este alta. Tu la ce crezi, ca vei putea sa fii unul dintre cei mai buni?winking

| mihaibrasov a răspuns:

Meseria care te implineste. Nu atat financiar, dar sa te duci la munca cu bucurie si cu sufletul deschis. Altfel, iti ratezi viata.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pai depinde ce iti doresti tu
asta conteaza cel mai multhappy
nu conteaza cat e de banoasa.
eu imi doresc sa fiu profa d englbatting eyelashes
funditabatting eyelashes?kiss

| allleeeee a răspuns:

Sef, patron laughing.
Pai ar fi :
Arhitect
Avocat
Designer vestimentar.

| romanionu a răspuns:

Intotdeauna vei excela in ceea ce iti place sa faci :p

| amaadina a răspuns:

In domeniul IT [salariul e peste 5. 000 de euro in Europa] big grin
Lucrezi cand vrei si faci ce vrei [jocuri, programe etc]

| ioandreii a răspuns:

Sau zis deja mult dar in mare binenteles cea care iti place, de care au nevoie disperata oameni, care iti da sadisfacti, care nu e la moda, si care sa te formeze ca om, nu doar 20 de ani valoare dupa care pensionar ratat.

| hippiemuslim a răspuns:

Cea care ofera consumatorului ce isi doreste. Vezi Bill Gates.

| dragutzyka29 a răspuns:

Cea mai de succes e ce iti place tie cel mai mult
cea care imi place mie este pofa de mate

| Byclick a răspuns:

Actor. Ai bani, ai faima si e destul de interesant ceea ce faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tenisman castigi foarte multi bani

| KillAWolf a răspuns:

Pai poti da la medicina, iar daca leafa e mica, poti face ca si mine:pleci in irak 6 luni si sa vezi acolo baniwinking

| alllyyynnn a răspuns:

Nu stiu daca sunt de succes, dar cu singuranta sunt interesante:
-Bed tester:
Testezi paturi! Adica, trebuie sa dormi in paturile care le produce firma respectiva si apoi sa completezi un chestionar despre cum ai dormit, cum e patul... si la urma sa-i dai o nota! Esti platit sa dormi! Cand dormi faci bani!

-Beer tester:
Esti platit ca sa gusti berile si pe urma sa completezi un chestionar.

-Paradise Issland tester
Esti platit ca sa inoti, sa faci plaja, sa explorezi o anume insula care va fi deschis publicului.

-Tester tobogane cu apa:
Esti platit ca sa-ti dai drumul pe orice tobogan, direct in piscina!

-Game tester:
Esti platit ca sa joci orice joc + ca primesti si calculator ultra performant de le ei care iti va ramane tie.

-Tester dulciuri
Se intelege din titlu!

-Tester prezervative
si asta se intelege

-Biciclo-fotograf pentru Google maps:
Esti platit ca sa te plimbi pe toate straziile dintr-un oras cu bicicleta. Doar atata. Aparatele vor face restul!

-Movie tester:
Esti platit sa vezi filme!

| mariutzanicolaescu a răspuns:

Medic, arhitect, avocat, procuror...