| SaveTheNature a întrebat:

Care este cea mai frumoasa meserie?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Fiecare om are o meserie favorita, nu exista meseria perfecta pe lumea asta asa ca ceea ce iti place ramane sfant pentru tine.

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Aia care-ţi place şi o faci cu drag.
Eu cred ca fericire mai mare nu este decat să mergi cu plăcere la serviciu toată viaţa si ca ceea ce faci să fie ca un hobby!
Aşa ar fi,de exemplu instructor de schi,dacă iubesti muntele şi zapada,sau horticultor,dacă iubeşti florile,sau agronom,dacă iubeşti pămantul,sau mecanic auto,dacă iubeşti mecanica şi motoarele,sau pictor, dacă iubeşti să pictezi, etc.

| elasexygagica a răspuns:

Dansatoare de stripteaselove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Nici una,ceea mai frumoasa este ceea care o iubesti eu vreau si sunt obsedata sa devin actrita si imi place si cred ca este cea mai frumoasa dar in viata reala poate este altfel, daca as fii alt om si as gandii altfel ar fi frumoasa pentru mine alta. sper ca ai inteles mesajul meu

Pa, pa!

| Diux96 a răspuns:

Orice meserie e frumoasa daca iti place ceea ce faci!

| Rebbbeca a răspuns:

Meseria care are cel mai mare salariu laughing

| Andrutzikka a răspuns:

Asta depinde de noi.Ce ne place si ce nu ne place.

| aleceandra a răspuns:

Aceea care iti place:d